Píšu bakalářku – den 76: Vypadá to dobře


Měla jsem dnes zásadní záměr udělat citace. Všechny.

Neudělala jsem žádnou.

Většinu dne jsem stále hypnotizovala složku Doručená pošta. Po poněkud infarktové zprávě od vedoucího o shořelém zdroji u počítače už jsem příliš nedoufala. Nakonec to dal. Prý to vypadá dobře. A podepíše to. Což nebyla samozřejmost.

Dopilovávala jsem během vyhlížení e-mailu další pasáže. Ještě se pustím do jedné až dvou, ale žádné velké revoluce v textu už nechystám. Chtěla jsem přepracovat jeden odstavec, ale nebyl tak zásadní, zato by to zabralo tolik práce, že jsem ho raději smazala. 600 znaků. Ještě před týdnem by mi z toho vykrvácelo srdce. Zatímco dnes mi krvácelo zejména z toho, jak je venku nemorálně hezky a já sedím celý den u počítače. Brr.

Z nejmilejšího kavárenského stolku se mi nakonec stalo odkladiště nepotřebných papírů. Tedy, všech papírů. Po odevzdání se stanu sama sobě archeologem. Vypadá to, že se mám na co těšit.

paperful

  • posun jednoznačný. Už skoro k finále. Skoro. Zítra citace. Nezbytně a nemilosrdně.
  • znaků je 68 909. Hodně. Už je to jedno.
  • poznatek: Pořád jsem si myslela, že je Tweet roku vtip. Něco jako týdeník Agenda a tak. Vypadá to, že je to míněno vážně. Působí to na mě jak Zlatý slavík, akorát že pro Twitter. Soutěžení v Twitteru/tweetování fakt nechápu a přijde mi to ujetý. Kdyby mi to třeba náhodou někdo chtěl vysvětlit?


Share
Tags
Written by Xsi


Leave a Comment